Історія бренду KIDO
З чого все починалось?
Історія KIDO почалась з того, що мій син захотів навчитися планувати свій час. Я запропонувала йому завести щоденник, як у мене. Намагалась знайти щось цікаве в Гуглі, але марно. Все для дорослих. І я вирішила зробити йому сама такий щоденник, яким я бачу його саме для дитини. Що з цього вийшло, розкажу далі.
На той час синові було 7 років. Він навчався у 1ому класі. Та одного разу захворів і ми півтори місяці сиділи вдома. Лікувались та вчились. Саме в цей час ми обоє зрозуміли, як важливо планувати та занотовувати свій день. Інакше життя перетворюється на День Бабака :) Нічого не встигаєш, ніби цілий день щось робиш, а ввечері і згадати нема чого. До того ж, діти зовсім інакше сприймають час. Навички планувати та дивитись у майбутнє формуються згодом. Спочатку в дитинстві ми живемо одним днем, думаємо про щосекундні забаганки та мотивуємось лише найближчими "плюшками". І лише подорослішав, починаємо замислюватись про довготривалі цілі, про сенс розвитку та навчання. Хтось — раніше, хтось — пізніше, але ми вчимось планувати своє життя та з користю використовувати свій час.
Саме цьому я хотіла навчити сина. Може, треба було і почекати років до 10, але працюючи вдома, я як ніхто відчувала потребу у вихованні самостійності та сумлінності у дитини. Інакше не встигали ні вчитися, ні працювати.
Тож мені потрібен був помічник.
І я його створила. Спочатку Планувальник KIDO, а потім і Щоденник Досягнень.
Розвиток KIDO
14/12/2016
Роздруковані листи нового Щоденника. Перші спроби записувати та замальовувати свої плани на день. Цікавість до самого щоденника, як до чогось нового, такого, як є у дорослих. Але повністю особливий, бо для дітей :)
15/12/2016
Спонтанне народження героя — лосеня KIDO.
24/12/2016
Перший маленький тираж KIDO побачив світ. Всього 20 примірників. Але як це було хвилююче! Потім надрукувала ще 30 примірників через великий попит серед знайомих. Саме в той момент я зрозуміла, що цей продукт потрібен.
28/12/2016
Планувальник на 1008 годин.
Я вирішила робити планувальник на невеличкий термін. При великому форматі та достатньо цупкому папері щоденник на рік важив би майже 1,5 кг. Тому я обрала 6 тижнів, а це 42 дні та 1008 годин. До того ж 42 дні — це 21 день на нову звичку, та ще 21 день на її закріплення :)
13/04/2017
Навесні 2017 року з'являється оновлений планувальник KIDO. З новими ілюстраціями, додатковими сторінками, наліпками та розмальовками.
15/07/2017
Нове бачення шкільного щоденника!
Школа — це місце, де дитина не тільки навчається, а і отримує нові навички, проводить більшу частину часу, спілкується та вчиться життю. Звичні шкільні щоденники у сучасній школі з розвитком технологій втратили свій сенс. Вони не розвивають сучасні особистісні навички, не допомагають дитині зрозуміти себе та проаналізувати свої щоденні успіхи. Усвідомивши це, я подарувала KIDO новий сенс — інструмент розвитку школяра. Саме такий, сучасний щоденник, який потрібен нашим школам.
08/08/2017
З'являється система KIDO — система навичок і компетенцій, які необхідні кожній людині, і які у сучасному світі необхідно розвивати вже з дитинства. Все зараз змінюється та розвивається з великою швидкістю, багато можливостей з'являються щодня. Дітям вже зараз у малому віці треба опановувати так звані soft skills, щоб гармонійно та ефективно взаємодіяти з інформацією, часом та суспільством.
09/08/2017
На світ з'являються щоденники щасливих учнів LIKO-школи і повністю змінюють уяву про звичний шкільний атрибут.

Цей щоденник "задавав правильні запитання" дітям, змушував зазирнути у свої пріорітети та мрії, спонукав до роздумів та самоаналізу, давав можливість занотовувати свої успіхи та отримувати зворотній зв'язок від вчителів. І ще одна важлива річ, яка робила цей щоденник мега-корисним: він спонукав дітей брати олівець та ручку в руки та писати, малювати і знову писати... Діти не хотять напружуватись і це зрозуміло. Батьки не заперечують, бо самі потроху забувають, як це робиться. Вчителі не можуть змусити, адже багато матеріалів зараз друковані або інтерактивні. І діти втрачають цю діяльність як таку. Але ми, дорослі, зараз дуже добре знаємо, що письмові вправи, малювання, це все найкращі способи спілкування зі своєю підсвідомістю, це дуже круті психологічні інструменти для розвитку. І ми при цьому не заперечуємо, коли наші діти не хотять писати три рядки, тому що це багато?...
Отже щоденник KIDO — це також і про письмо та малювання руками! І це є важливим в епоху месенджерів та айфонів.
11/09/2017
Далі з'являється щоденник для мережі шкіл англійської мови DEC school — KIDO Success Planner.
Тут робиться акцент на досягнення, в тому числі і у вивченні англійської мови. Сучасна креативна команда DEC school + гнучкий підхід до створення щоденників KIDO = чудовий інструмент для школярів DEC school, що допомагає досягнути цілей.
26/09/2017
Виходять в світ одразу два нові тиражі: оновлений Планувальник KIDO та новий Щоденник Досягнень. Ці два щоденники не конкурують між собою, а скоріш, доповнюють один одного. Дітям цікавіше заповнювати спочатку один щоденник, а потім приділити увагу другому. В них багато схожого, але є і принципова різниця.

Планувальник — це про планування, спочатку заповнюєш, а потім виконуєш та аналізуєш. Краще з ним працювати вранці, коли день тільки починається.

Щоденник Досягнень більше підходить для роботи ввечері, коли день закінчується і хочеться підвести підсумок, проаналізувати, чи достатньо ти приділив уваги всім сферам життя, згадати свої успіхи та перемоги.
01/09/2018
З'являється шкільний щоденник для LIKO-ліцею для дітей старшого віку 4-10 класів. Він стає компактнішим, більш дорослим, але потребує ще більш сумлінної роботи. Цей щоденник дуже сподобався підліткам! Багато позитивних відгуків саме від дітей я отримала від запровадження цих щоденників KIDO серед старших класів.
Вересень-грудень 2019
Плідна співпраця з компанією Vodafone Україна! Це було трохи схоже на мастерню Святого Миколая! Треба було зробити щасливими дітей співробітників компанії, приготувавши їм корисний подарунок — брендований набір щоденників KIDO з наліпками та магнітними закладинками. Місія була виконана із задоволенням та любов'ю :)
2020 рік...
Працюємо далі, щоб бути корисними Вам та Вашим дітям... :-)
Made on
Tilda